ISLANDIA.SCI.PL


Dlaczego istnieje ta strona?

Portal ICELAND.PL chce dotrzeć do każdego Islandologa, jeżeli więc masz problem ze znalezieniem portalu ICELAND.PL, gdyż występuje w nim angielska nazwa Islandii, to portal ISLANDIA.SCI.PL powinien ułatwić Ci, drogi internauto, znalezienie nas w gąszczu internetowego szumu.

W przyszłości to miejsce będzie zawierać nie tylko puste hasła, ale pragniemy by jako część portalu ICELAND.PL stało się platformą, na której będzie można znaleźć informacje naukowe dotyczące Islandii, niezbędne do pełnego poznania wszystkich zjawisk wystepujących na Wyspie.

Budujemy zespół islandologów - jeżeli tajemnice przyrody, które badasz znajdują się na Islandii - przyłącz się. Zarówno jeżeli jesteś specjalistą jak i amatorem; zarówno jesli zajmujesz się naukami ścisłymi jak i humanistycznymi - zapraszamy do współpracy.

Masz własny projekt związany z Islandią? Może nowe badania statystyczne, geologiczne, klimatologiczne, historyczne, socjologiczne, kartograficzne, a może zupełnie inne? Zrealizuj swój projekt z naszą pomocą - my wspomożemy Cię jak tylko możemy!


Kontakt: science@ islandia.sci.pl

Powrót na stronę główną